Kontaktujte nás: +420603237166 | katerina@omlazovna.cz

Zrelaxujte, ozdravěte a okysličete sebe či své blízké. Posílíte tím zdraví a Imunitu. Celé tělo se skvěle prokrví i do nejmenších vlásečnic a zásobíte své tělo více kyslíkem a rychleji odvedete škodliviny z těla. 

RELAXACE A OKYSLIČENÍ CELÉHO TĚLA na přístroji BEMER + ZMĚŘENÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU. Tuto REGENERACI můžete koupit svým blízkým jako samostatnou službu formou DÁRKOVÉHO POUKAZU.

Přístroj BEMER je vlastně regenerační lehátko, které aktivuje rychlejší pohyb krve v drobných vlásečnich, takzvanou MIKROCIRKULACI .

MIKROCIRKULACE KRVE ZÁSOBUJE BUŇKY LIDSKÉHO TĚLA KYSLÍKEM A ŽIVINAMI A SOUČASNĚ ODVÁDÍ ŠKODLIVINY - PRODUKTY LÁTKOVÉ VÝMĚNY. Málokdo ví, že těchto látek a škodlivin v našem krevním řečišti vyprodukujeme denně tolik, co sami vážíme. Čisté a průchodné vlásečnice, zásobené kyslíkem, bez odpadních látek jsou synonymem PEVNÉHO ZDRAVÍ. 

Kamila BEMER

Na lehátko můžete docházet jako na léčebnou kúru, ale můžete si ho i pořídit sobě domů a zlepšit zdravotní stav sobě, svým rodičům, prarodičům a všem svým blízkých.  DÁRKOVÝ POUKAZ MŮŽETE KOUPIT ZDE: https://www.kosmeticky-salon.online/produkt/darkovy-poukaz-na-regeneraci-a-okysliceni-tela-a-mereni-zdravi/

Lehátko je lékařský prostředek na posíleni a zlepšení zdraví a na zlepšení stavu mnoha nemocí. Mají ho jak v nemocnicích, tak na klinikách, fyzioterapeuté, sportovci a i lidé doma pro domácí péči.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO NÍŽE, JAK LEHÁTKO BEMER MŮŽE POSÍLIT VAŠE ZDRAVÍ A ZDRAVÍ VAŠICH BLÍZKÝCH. 

PŘED A PO OŠETŘENÍ NA PŘÍSTROJI BEMER VÁM ZMĚŘÍME VÁŠ ZDRAVOTNÍ STAV - STAV 17 ORGÁNŮ A ČÁSTI TĚLA A JEJICH ENERGII A OPOTŘEBENOST NA PŘÍSTROJI ROFES.  JEŠTĚ V DEN OŠETŘENÍ A MĚŘENÍ VÁM POŠLEME PŘEHLEDNOU TABULKU S VÝSLEDKY MĚŘENÍ. 

ROFESBemer celý

Přístroj ROFES byl vyvinut ve vojenském lékařství pro rychlé měření zdravotního stavu z variability srdečního rytmu. Spínač s elektrodami se připíná na levé zápěstí. Přístroj - rehabilitační lehátko BEMER, je lékařský přístroj, který podporuje mikrocirkulaci krve do všech vlásečnic v tělě. Rychleji zásobí všechy tkáně a orgány kyslíkem a i rychle odvádí škodliviny z těla. 

Vyšetření  ROFES Standa.jpg

Jednoduchou a přehlednou tabulku s výsledky měření Vám pošleme ještě tentýž den domů. Změříme Vás před i po ošetření na lehátku BEMER. Včastnou diagnostikou na přístroji ROFES můžete předejít u svých blízkých infarktu, mrtvici, cukrovce či selhání jiného orgánu. Změříme Vám i stav Vašich plic. Na jejich posílení či posílení jiných oslabenýc orgánů pak můžete používat léčebné orgánové kapky, nebo preventivně zajít ke svému lékaři a nechat si zlepšit svůj zdravotní stav.

TROJITÁ SLUŽBA OBSAHUJE CCA 1 HODINU PÉČE:

  1. měření zdravotního stavu a energií 17 orgánů na přístroji ROFES - 3 MINUTY + INFORMACE 10 MINUT
  2. relaxace dle typu zdravotního problému na lehátku BEMER - 16 MINUT
  3. druhé kontrolní měření zdravotního stavu a výsledků po ošetření na lehátku BEMER na přístroji ROFES. 

UKÁZKA RELAXACE NA LEHÁTKU BEMER V NAŠÍ OZDRAVOVNĚ NÍŽE VE VIDEU:

DÁRKOVÝ POUKAZ na TROJITOU SLUŽBU PAK MŮŽETE ČERPAT PO CELÝ DALŠÍ ROK 2021.  DARUJTE SVÝM BLÍZKÝ PEVNĚJŠÍ ZDRAVÍ. 

DÁRKOVÝ POUKAZ PRO SVÉ BLÍZKÉ SI MŮŽETE OBJEDNAT ZDE: OBJEDNÁVKA DÁRKOVÉHO POUKAZU

Dárkový poukaz BEMER.jpg