Kontaktujte nás: +420603237166 | katerina@omlazovna.cz

Připravila jsem pro Vás 2 BALÍČKY PREVENCE PROTI KORONAVIRU.

MENŠÍ A VĚTŠÍ PREVENTIVNÍ BALÍČEK S LÉČEBNÝMI KAPKAMI.

Kapky Power Matrix

Malý Balíček prevence proti Koronaviru

Kód: 23

Pro Vás vzdálější, kteří se k nám do Brna nedostanete jsem připravila 2 PREVENTIVNÍ BALÍČKY PROTI KORONAVIRU.  

Tento menší PREVENTIVNÍ BALÍČEK je skvělý jako prevence pro mladé a zdravé jedince. Pro starší 35 let a nebo ohrožené jedince s alergiemi, s nadváhou, cukrovkou, nemocí srdce či jinými nemocemi, doporučuji VELKÝ PREVENTIVNÍ BALÍČEK, kde jsou navíc 2 produkty, které léčí i záněty a další nemoci. 

Tento MENŠÍ PREVENTIVNÍ BALÍČEK PROTI KORONAVIRU OBSAHUJE: 

1. Kapky SALUTEM na opravu poškozených buněk, postupně zlepšují stav celého organismu

2. Kapky na posílení plic PNEUMA, které Vám posílí funkce plic a průdušek, které Koronavir nejvíce napadá.

Velký Balíček prevence proti Koronaviru

Kód: 24

V sousedství našeho Kosmetického salónu OMLAZOVNA je druhá místnost OZDRAVOVNA kde měříme zdravotní stav svým klientkám a to po 1., 3. a 6. přístrojovém omlazení zdarma. Jinak je cena symbolická jen 250 korun. Pro Vás vzdálější, kteří se k nám do Brna nedostanete jsem připravila 2 PREVENTIVNÍ BALÍČKY PROTI KORONAVIRU.  

Tento VELKÝ PREVENTIVNÍ BALÍČEK je skvělý jako prevence pro mladé, zdravé ale i pro starší 35 let a nebo ohrožené jedince s alergiemi, s nadváhou, cukrovkou, nemocí srdce či jinými nemocemi. VELKÝ PREVENTIVNÍ BALÍČEK, kde jsou navíc 2 produkty, které léčí i záněty a další nemoci. 

Tento VĚTŠÍ PREVENTIVNÍ BALÍČEK PROTI KORONAVIRU OBSAHUJE: 

1. Kapky SALUTEM na opravu poškozených buněk, postupně zlepšují stav celého organismu v ceně 699 korun

2. Kapky na posílení plic PNEUMA, které Vám posílí funkce plic a průdušek, které Koronavir nejvíce napadá, v ceně 699 korun

3. Kapky RELICTUM výtažek z přírodních ingediení obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny a další látky, v ceně 1 398 korun 

4. Kapky SELEN obsahují Selen ve vysoké koncentraci a ve velmi vstřebatelné formě a stojí 1 398 korun. Více informacé níže. 

K oboum balíčkům doporučujeme užívat D vitamín, Rybí olej, C vitamín vyšší dávky denně alespoň 2 000 mg a Zinek také vyšší dávky denně. 

Klienti z Brna a okolí mohou využít cenově příznivé měření jen za 250 korun, je to dvojité měření, po 20 minutách se opakuje + hodinovou konzultaci ZDARMA, vše jen za 250 korun a dozvíte se stav svých 17 orgánů a budete vědět, které posílit. 

Měření na přístroji ROFES si můžete objednat ZDE: https://www.krasa-zeny.cz/products/vysetreni-pristrojem-rofes-konzultace-kontrolni-mereni/

Měření na přístroji ROFES s Tříměsíčním horoskopem nejen na zdraví, ale na všechny oblasti si můžete objednat ZDE: https://www.astrolozka.eu/produkt/vysetreni-pristrojem-rofes-horoskop-zdravi-vyhled-na-3-mesice/

Více informací o kapkách SALUTEM na opravu buněk a o kapkách na Plíce Pneuma níže. 

Salutem info

Salutem diagnózy

Kapky na plíce

Relictum

Selen

KAPKY SI MŮŽETE OBJEDNAT I JEDNOTLIVĚ. Ale doporučuji ke všem kapkám vždy základní kapky SALUTEM, které zvýší vstřebatelnost ostatních kapek. Ideálně je se nechat změřit na přístroji ROFES, nebo jste-li z daleka tak nám napište Vaše diagnózny a pošleme Vám kombinace léčebných kapek na míru. 

Více na www.ozdravovna.info